Powiatowy portal mapowy
(dostęp do danych PZGiK)

Aktualności

Utrudnienia w przetwarzaniu prac zgłoszonych przez Internet 2018-02-21
W związku z aktualizacją bazy programu Kataster OnLine prace zgłoszone drogą internetową po 25 lutego 2018 roku godz. 20:00 zostaną przetworzone dopiero po zakończeniu prac przez informatyków Starostwa.

Utrudnienia w przetwarzaniu prac zgłoszonych przez Internet 2017-07-21
W związku z wymianą sprzętu sieciowego w Starostwie Powiatowym w Piasecznie prace zgłoszone drogą internetową po 22 lipca 2017 roku godz. 1:00 zostaną przetworzone dopiero po zakończeniu prac przez informatyków Starostwa.

Funkcjonalności iGeoMap w powiatowym portalu mapowym 2017-04-28
W dniu 27 kwietnia 2017r. w miejsce działającego do niedawana apletu Javy iGeoMap uruchomiono jego funkcjonalności w postaci dedykowanego modułu iGeoMap umieszczonego w powiatowych portalach mapowych. Dostęp do funkcjonalności można włączyć na pasku narzędziowym klikając na pozycji "Portal ogólny", co da możliwość przełączenia na "Portal geodezyjny - iGeoMap" jak przestawiono to na poniższym rysunku.Uaktywnienie portalu iGeoMap skutkuje pojawieniem sie dodatkowych funkcji specjalistycznych związanych z obsługą prac geodezyjnych. Zestaw tych funkcji zawiera obecnie: zgłoszenie pracy geodezyjnej, przeglądanie operatów geodezyjnych oraz wyszukiwanie punktów osnowy i zakresów prac geodezyjnych. Będzie się on zmieniał wraz z upływem czasu. Pozycja "Zgłoszenie pracy geodezyjnej", której uruchomienie startuje bezpośrednio od utworzenia markera, a po jego zatwierdzeniu przechodzi automatyczne do edycji parametrów pracy. Stary sposób zgłaszania związany z markerem przez "Wyślij zakres do ODGIK" pozostał niezmieniony.Domyślnie portal startuje z wybraną opcją "Portal ogólny", a przy kolejnych odwiedzinach następuje automatyczne zapamiętywanie, która wersja portalu była ostatnio wybrana przez użytkownika i następne uruchomienie wystartuje portal w tej zapamiętanej wersji. Pozostałe zmiany wprowadzone zmiany, to:
zmiana lokalizacji przycisku "Drzewko warstw" - teraz jest to pierwsza ikona na pasku
zastąpienie przycisku "Zgłoś uwagi" nową ikoną
przeniesienie zakupu danych - wydruku mapy zasadniczej do menu związanego z nowym przyciskiem

Copyright (C) 2010 GEO-SYSTEM Sp. z o.o.
Ostatnia modyfikacja: 10 lutego 2010